X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

بازی!بازی!بازی!

دانلود بازی های کامپیوتری!!!هر چی می خوای فقط بگو!!!

2q1rwh5_resize.jpg
باز هم یک بازی نقش آفرینی ولی با قابلیت های چشم گیر و باور نکردنی که می تواند یکی از بهترین بازی های امسال را رقم بزند.شاید بازی های نقش آفرینی از محبوبیت زیادی نزد بازیبازان برخوردار نباشد اما بازی پروتکل آلفا آمده است که  سلیقه ها را عوض کند.یک بازی اکشن فوق العاده با داستانی پر کشش منتظر شماست .آنقدر امکان سازندگان بازی برای این محصول خود آماده کرده اند که نمی شود به همه آن ها اشاره کرد.همانند سم فیشر که شما می توانستید اکشن یا مخفی کاری را انتخا ب کنید در این بازی هم این قابلیت به شما داده شده با وسعت بسیار بیشتر به طوری می توانید در ابتدا کارکتر خود را ساخته و بنا به اتخاب شما با رزمدنه که میل یه اکشن دارد به بازی بپردازید یا نه از اکشن خوشتان نمی آید می توانید کارکتر خود را جاسوس انتخاب کنید و از حالت ها مخفی کاری لذت ببرید.   ماهیت بازی Alpha Protocol  از چند سبک مختلف تشکیل شده است. در این بازی که میتوان به آن یک بازی مدرن جاسوسی نیز گفت ما شاهد ترکیبی از سبک Role Playing یا همان نقش آفرینی و همچنین سبک Action Shooter هستیم که البته باید به آنها المانهای Stealth یا همان مخفی کاری را نیز اضافه کرد!
در Alpha Protocol بازیباز که شما باشید درنقش Michael Thornton که یک تازه کار سازمان CIA میباشد قرار می گیرید. Thornton پس از اینکه در یکی از ماموریت های خود شکست می خورد ارتباط خود با تمام کسانی که با او همکاری می کردند را از دست می دهد و مورد خیانت مافوق خود قرار می گیرد و  ناگهان به یک فراری بزرگ تحت تعقیب ایالات متحده تبدیل می شود.شخصیت اول داستان خود را در توطئه ای می بیند که رها شدن از آن به این سادکی نخواهد بود ولی چاره ای جز این کار ندارد.
برای دیدن عکس ها و ویژگی های بازی به ادامه مطلب بروید.


بازی حدود 20 ساعت گیم پلی روان دارد که می توان گفت نسبت به هم قطاران خود از ساعات بازی کمتری برخوردار است اما آنقدر خوب و حساب شده روی این ساعات کار شده که به هیچ عنوان شما کم و کاستی را احساس نخواهید کرد.
در بازی انتخاب ها نقش اساسی را خواهند داشت.هر انتخابی که شما در طول بازی انجام می دهید در پیشبرد و و در نهایت انتهای بازی تاثیر مستقیم خواهد داشت پس حواستان را خوب جمع کنید و در انتخاب ها و سوالات پیش رویتان و تصمیم گیری های خود نهایت ظرافت را به خرج دهید.
بازی با این حال که دارای صحنه های درگیرانه ی بسیاری است تعامل با دیگران نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.پاسخ هایی که بازیباز در جواب و کلا در تعامل با دیگر افراد باید بدهد در سه حالت خلاصه می شود:
به صورت پرخاشگرانه، حرفه ای و یا مودبانه !
همانند سم فیشر شما قادر به انتخاب نوع بازی در مراحل هستید که آیا می خواهید مرحله یا قسمت مورد نظر را به صورت مخفی کاری به پایان برسانید یا اینکه می خواهید همه را به گلوله ببندید طوری که تکه های جسد آن ها به در و دیوار بپاشد!
اعتبار و شهرت از نکات جالب بازی محسوب می شود که به رفتار شما با دیگران بستگی خواهد داشت .مسلم است که اگر از اعتبار خوبی نزد دوستان و دیگران داشته باشید ادامه کار برای شما بسیار راحت تر خواهد شد.
در بازی مهارت های مختلفی طراحی شده است که حالت های مختلف مخفی کاری و اکشن را بالا می برد بسته به اینکه شما چه می خواهید مثلا فردی دوست دارد به صورت اکشن بازی کند و از حالت مخفی خوشش نمی آید می تواند آپگرید های حالت اکشن خود را بالا ببرد و به ادامه بازی بپردازد.کاملا مشخص است که  سازندگان قصد دارند که تمام سلیقه ها را راضی نگه دارند .
برای این بازی ابزار زیادی طراحی شده است که شما را در طول بازی کمک خواهند کرد. ابزاری مانند نارنجک های الکترومغناطیسی و آتش افروز و البته جعبه کمک های اولیه و خیلی امکانات دیگر.
در طول بازی Safe House هایی برای Michael Thorton وجود دارد که به بوسیله آنها وی می تواند لوازم مورد نیاز خود را تهیه و یا حتی لباس و تیپ ظاهری خود را تغییر دهد. برای بازی مینی گیم هایی نیز طراحی شده است که از میان آنها می توان به هک کردن سیستم امنیتی یک در یا تلاش برای هک کردن یک کامپیوتر از طریق پیدا کردن فرم صحیح کدهای امنیتی اشاره کرد.
در کنار این مسائل یک سیستم سنگین برای انتخاب کارکتر خود خواهید داشت.شما انتخاب های متنوعی برای شخصیت سازی در پیش رو دارید ،می توانید یک مهندس خبره را طراحی کنید یا یک رزمنده پر قدرت که عاشق شلوغ کاری کردن است یا یک جاسوس مخفی کار را بسازید.
ویژگی های بازی:
گرافیک عالی
امکان ساخت شخصیت های مختلف اعم از مهندس ،رزمنده و ....
صداگذاری خوب و حساب شده
وجود اسلحه ها و ایتم های بیشمار در طول بازی
استفاده از آهسته کردن زمان برای نشانه گذاری و از بین بردن دشمنان
وجود 9 توانایی که تا 10 درجه قابلیت ارتقا خواهند داشت.
امکان اتخاب اینکه در هر مرحله چه دوست داشته باشید با خود به همرا ببرید از قبیل چراغ دستس،صداخفه کن و ....
وجود محیط های بازی و وسیع مطابق با سبک نقش آفرینی
تعامل بسیار زیبا و عمیق کارکتر ها با شما و دیگران
هوش مصنوعی جالب که در کمتر بازی دیده می شود.
داستان درگیر کننده که تا پایان شما را به سمت خود می کشد.
شخصت پردازی بی عیب که مهمترین فاکتور در بازی محسوب می شود.

سیستم مورد نیاز بازی:
Windows XP \ Vista
Processor: 2.4 GHz Intel or 2.0 GHz AMD
Video: nVidia GeForce 6 (6800GT), ATI 1300XT
RAM: 1 GB (XP), 2 GB (Vista)
Hard drive: 12 GB free space
Recommended system requirements:
Windows XP \ Vista
Processor: 2.6 GHz Intel or 2.4 GHz AMD
Video: nVidia GeForce 7900, ATI 1800 XL
RAM: 2 GB
2en0x9x_resize.jpg
 
2zekrnq_resize.jpg
352hnuq_resize.jpg
3bc96eb554_resize.jpg

دانلود قسمت 1 با حجم 400 مگابایتدانلود قسمت 2 با حجم 400 مگابایتدانلود قسمت 3 با حجم 400 مگابایتدانلود قسمت 4 با حجم 400 مگابایت
دانلود قسمت 5 با حجم 400 مگابایتدانلود قسمت 6 با حجم 400 مگابایتدانلود قسمت 7 با حجم 400 مگابایتدانلود قسمت 8 با حجم 400 مگابایتدانلود قسمت 9 با حجم 400 مگابایتدانلود قسمت 10 با حجم 400 مگابایتدانلود قسمت 11 با حجم 400 مگابایتدانلود قسمت 12 با حجم 400 مگابایتدانلود قسمت 13 با حجم 400 مگابایتدانلود قسمت 14 با حجم 400 مگابایتدانلود قسمت 15 با حجم 400 مگابایتدانلود قسمت 16 با حجم 400 مگابایتدانلود قسمت 17 با حجم 400 مگابایتدانلود قسمت 18 با حجم 400 مگابایتدانلود قسمت 19 با حجم 400 مگابایتدانلود قسمت 20 با حجم 400 مگابایتدانلود قسمت 21 با حجم 400 مگابایتدانلود قسمت 22 با حجم 400 مگابایتدانلود قسمت 23 با حجم 400 مگابایتدانلود قسمت 24 با حجم 400 مگابایتدانلود قسمت 25 با حجم 400 مگابایتدانلود قسمت 26 با حجم 400 مگابایتدانلود قسمت 27 با حجم 45 مگابایتپسورد:www.mihandownload.com


نوشته شده در دوشنبه 17 خرداد‌ماه سال 1389ساعت 12:25 ب.ظ توسط احمد حسین نظرات (0)|